Podpora v roce 2016

14. December 2016

Stavební firma Navláčil klade velký důraz na pomoc různým organizacím a dobročinným spolkům.  Každý rok si pečlivě vybírá a podpoří projekty, které podle naší společnosti mají smysl a podporu potřebují.  Do svého finančního plánu zahrnuje prostředky, které rozděluje mezi širokou škálu aktivit. Ať už se jedná o oblast sportu, vzdělávání, pomoci potřebným nebo handicapovaným, věříme, že finanční příspěvek se dostane do správných rukou a pomůže dobré věci.   

FC FASTAV Zlín, a.s.

-  fotbalový klub ze Zlína, od sezóny 2015/16 prvoligový.  Po podzimní části vstoupí do nového roku jako třetí nebo čtvrtí. Ambice jsou ty nejvyšší. Klub se chce dostat do evropských pohárů. A navzdory vysoké porážce v posledním zápase podzimního kola se Slávií, má za sebou povedenou úvodní část.

"DĚTEM", obecně prospěšná společnost, Zlínský vorvaň 2016

-  Soutěž " Zlínský vorvaň" vznikla v roce 2000 jako soutěž žáků základních škol Zlínského kraje v netradičních sportovních disciplínách. Již několikátý rok stavební firma Navláčil přispívá finanční částkou na tuto soutěž, která chce vzbudit v dětech nejen soutěživost ve sportovních disciplínách, ale i kolektivního ducha.

 

Podporu ve své činnosti si zaslouží také mnoho dalších spolků a organizací, mezi jinými například Skauti Zlín ( Slůňata, Vlčata, Světlušky,..), Farnost Zlín, Farnost Hošťálková a Mysločovice, Kongregace Milosrdných sester II. řádu sv. Františka v Opavě, obec Velehrad, římskokatolická farnost Velehrad, římskokatolická farnost Bánov, Matice velehradská, církevní základní a mateřská škola Zlín, Salesiánský klub mládeže Zlín, Sbor dobrovolných hasičů Rudice, občanské sdružení Hútek, SDH Litenčice, TJ Sokol Nevšová, fotbalisti Velký Ořechov, středisko Naděje, mateřská školka Zlín-Kudlov, TJ Štítná nad Vláří, FC Strání, sportovní klub Jaroslavice, Nezbeda a mnoho dalších institucí.  

Celková výše těchto darů přesahuje v tomto roce 2 mil. Kč. 

ilustrační obrázek